کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

حقوق قهرمانان و پیشکسوتان واریز می‌شود

به دنبال انتقادات مطرح شده است از سوی تعدادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور عزیزمان ایران نسبت به قطع حقوق‌شان از سوی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان،..

ادامه مطلب

۲۲ بازیکن جهت دیدار برابر سیرالئون به تیم ملی دعوت شدند

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران ۲۲ بازیکن را جهت انجام بازی تمرینی برابر سیرالئون به تیم ملی دعوت کرد. ۲۲ بازیکن جهت دیدار برابر..

ادامه مطلب

مثل دو تا مرد ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.12.03

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.12.03 / مثل  دو تا  مرد  عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.12.03 / مثل دو..

ادامه مطلب

کاری می‌کنم در قطر همه مرا تحسین کنند/ به احترام درگذشتگان سانحه هوایی خوش حالی نکردم ، طارمی

به گزارش خبر ورزشی، مهاجمی که همه کار جهت تیمش می کند. او ۲ گل جهت الغرافه برابر تراکتورسازی زد و روی گل دیگر هم نقش مستقیم داشت. از قضا یک پنالتی هم خراب کرد! ..

ادامه مطلب

شفر به این علت مجبور می‌شود حسینی را بازی دهد؟

وینفرد شفر حالا معمای بزرگی راجع به گزینش دروازه‌بان فیکس خودش در ذهنش می‌بینید.  شفر به این علت مجبور می شود حسینی را بازی دهد؟ عبارات..

ادامه مطلب

جدی تر از هر لحظه , هازارد – رئال مادرید

باشگاه رئال مادرید که در فصل جاری تا به اینجا عملکرد ناموفقی داشته از حالا به فکر تقویت خود جهت فصل بعد است. هازارد – رئال مادرید ؛ جدی تر ا..

ادامه مطلب

بیانیه کلوب پرسپولیس بعد از حمله شبانه به دفتر این کلوب

به گزارش فارس و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، ساعت 23 و 30 دقیقه یکشنبه شب افرادی با قرار دادن ظرف پر از بنزین برابر درب ورودی ساختمان و آتش زدن ..

ادامه مطلب

صنعت نفت بازی باخته را مساوی کرد ، توقف سپاهان برابر سپیدرود

شاگردان زلاتکو کرانچار نتوانستند از بعد تیم سپیدرود رشت برآیند و دو امتیاز بازی خانگی را از دست دادند. توقف سپاهان برابر سپیدرود/ صنعت نفت بازی ب..

ادامه مطلب

حمله گازانبری به کی‌روش در تحلیل بازی سوپر جام!

محمدحسن انصاری‌فرد قبل از شروع سوپر جام در شبکه سوم از سرمربی تیم‌ملی انتقادات شدیدی کرد. حمله گازانبری به کی روش در تحلیل بازی سوپر جام! عب..

ادامه مطلب

بعضی منتقدان فقط به نفع خودشان حرف می‌زنند/ فوتبال ما کجا، فوتبال پرتغال کجا ، پیروانی

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان با بیان اینکه بضاعت فوتبال کشور عزیزمان ایران تا مرحله گروهی جام جهانی هست، گفت: تا زمانی که در هر دوره به جام جهانی افزایش..

ادامه مطلب