کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

محمود عباس مسموم شده است است و آخر امسال می‌میرد!

یک منبع صهیونیستی و یک منبع عربی لبنانی در خبرهایی از اوضاع وخیم محمود عباس خبر داده اند. محمود عباس مسموم شده است است و آخر امسال می میرد! ..

ادامه مطلب

رقیب اردوغان، خود را پیروز انتخابات ترکیه خواند

محرم اینجه نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه از حزب جمهوری خواه خلق و جدی ترین رقیب رجب طیب اردوغان رییس جمهوری این کشور بلافاصله بعد از آخر وقت رای گی..

ادامه مطلب

اوباما مهاجران را به قفس می‌انداخت / ترامپ

در حالی که تنش‌ها راجع به سیاست‌های مهاجرتی آمریکا شدت یافتن شده است هست، ترامپ در پیامی شبکۀ اجتماعی توییتر از سیاست‌های دولت پیشین این کشور انتقاد کر..

ادامه مطلب

دستگیری یک زن ترکیه ای به اتهام توهین به اردوغان در اتوبوس!

نماینده حزب مخالف جمهوریخواه خلق از “خبرچین سازی” مردم ترکیه نسبت به یکدیگر به شدت انتقاد کرده است.  دستگیری یک زن ترکی..

ادامه مطلب

هیچ جایگزینی جهت میانجیگری آمریکا وجود ندارد / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به بیانات اخیر مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین مدعی شد، هیچ جایگزینی جهت میانجیگری آمریکا در روند تحقق صلح وجود ندارد.&..

ادامه مطلب

واکنش وزارت خارجه روسیه به درگیری های عفرین

وزارت خارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرد که مسکو اخبار جنگ عفرین را با نگرانی دنبال خواهد کرد. واکنش وزارت خارجه روسیه به درگیری های عفرین ..

ادامه مطلب

اختلافات هرچه که باشد، گفتگو تنها راه‌حل است / سعد حریری

سعد حریری گفت: لبنان بدون گفتگو زندگی نمی‌کند و همه می‌توانند چالش آفرینی کنند و خود را بزرگ جلوه دهند و بر سر دیگری فریاد بزنند، ولی در نهایت این کشور اس..

ادامه مطلب

ترامپ تحریم‌های کوبا را یک‌سال دیگر تمدید کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا جهت یکسال دیگر تحریم‌های اقتصادی علیه کوبا را تمدید کرد. او اکثر دستاوردهای سیاسی دولت پیشین آمریکا را که مجددا سیاست سرمایه‌گذاری و مس..

ادامه مطلب

آمریکا از &quot/ حمایت می‌کند ، مشروعیت سیاسی طالبان&quot، تیلرسون

وزیر امور خارجه آمریکا گفت، واشنگتن آماده کمک به حصول توافق صلحی میان شبه‌نظامیان طالبان و دولت افغانستان است که به “مشروعیت سیاسی” طالبان..

ادامه مطلب

حمله به ساختمان ریاست‌جمهوری تایوان با شمشیر سامورایی

 یک مهاجم با در دست داشتن یک شمشیر سامورایی و پرچم کشور چین به ساختمان ریاست‌جمهوری تایوان حمله و یک پلیس را زخمی کرد.  حمله به ساختمان..

ادامه مطلب