کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

تاکید پزشکی قانونی در کمیسیون بهداشت بر خودکشی سینا قنبری و وحید حیدری

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به توضیحات رییس شرکت پزشکی قانونی در این کمیسیون راجع به خودکشی دو نفر از بازداشتی‌های اخیر در زندان اراک و ..

ادامه مطلب

دستگیری یک زن ترکیه ای به اتهام توهین به اردوغان در اتوبوس!

نماینده حزب مخالف جمهوریخواه خلق از “خبرچین سازی” مردم ترکیه نسبت به یکدیگر به شدت انتقاد کرده است.  دستگیری یک زن ترکی..

ادامه مطلب

دی اکسیدکربن مایکروویوها معادل ۷ میلیون اتومبیل است

.مطالعه تازه نشان می دهد اشعه های منتشرشده از مایکروویوها هم پرسشها جدی جهت محیط زیست به همراه دارند.  دی اکسیدکربن مایکروویوها معادل ۷ می..

ادامه مطلب

هیچ جایگزینی جهت میانجیگری آمریکا وجود ندارد / نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پاسخ به بیانات اخیر مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین مدعی شد، هیچ جایگزینی جهت میانجیگری آمریکا در روند تحقق صلح وجود ندارد.&..

ادامه مطلب

سیما تیرانداز به فیلم سینمایی «کاتیوشا» پیوست

سیما تیرانداز جهت حضور در فیلم سینمایی «کاتیوشا» به کارگردانی علی عطشانی به جمع بازیگران این فیلم پیوست. سیما تیرانداز به فیلم سینمایی «کاتیوشا» پیوست ..

ادامه مطلب

واکنش وزارت خارجه روسیه به درگیری های عفرین

وزارت خارجه روسیه طی بیانیه ای اعلام کرد که مسکو اخبار جنگ عفرین را با نگرانی دنبال خواهد کرد. واکنش وزارت خارجه روسیه به درگیری های عفرین ..

ادامه مطلب

شفر به این علت مجبور می‌شود حسینی را بازی دهد؟

وینفرد شفر حالا معمای بزرگی راجع به گزینش دروازه‌بان فیکس خودش در ذهنش می‌بینید.  شفر به این علت مجبور می شود حسینی را بازی دهد؟ عبارات..

ادامه مطلب

سخن من راجع به مؤسسات وابسته بود که مالیات نمی‌پردازند نه نذورات / پاسخ مطهری به آستان قدس

علی مطهری به موضع گیری اخیر آستان قدس راجع به پرداخت مالیات به وسیله این نهاد پاسخ داده است.  پاسخ مطهری به آستان قدس: سخن من راج..

ادامه مطلب

آزادی سیصد نفر دیگر از دستگیرشدگان ناآرامی‌های اخیر

بیست و چهارمین جلسه شورای معاونان دادسرای تهران، روز شنبه بیست و سوم دی ماه امسال با حضور معاونان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران، سرپرستان دوایر نظارت و..

ادامه مطلب

جدی تر از هر لحظه , هازارد – رئال مادرید

باشگاه رئال مادرید که در فصل جاری تا به اینجا عملکرد ناموفقی داشته از حالا به فکر تقویت خود جهت فصل بعد است. هازارد – رئال مادرید ؛ جدی تر ا..

ادامه مطلب