کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حقوق قهرمانان و پیشکسوتان واریز می‌شود

به دنبال انتقادات مطرح شده است از سوی تعدادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور عزیزمان ایران نسبت به قطع حقوق‌شان از سوی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان، قر

حقوق قهرمانان و پیشکسوتان واریز می‌شود

حقوق قهرمانان و پیشکسوتان واریز می شود

عبارات مهم : ایران

به دنبال انتقادات مطرح شده است از سوی تعدادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور عزیزمان ایران نسبت به قطع حقوق ارزش از سوی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان، قرار است ظرف یکی، دو روز اخیر حقوق معوقه این افراد پرداخت شود.

به گزارش ایسنا، محمد خرم، مدیر صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان روز چهارشنبه هفته گذشته در نشست خبری خود اعلام کرد بر اساس سیاست های تازه این صندوق، حقوق ۵۰ تن از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور عزیزمان ایران قطع شده است است.

به دنبال این اظهار نظر تعدادی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی کشور عزیزمان ایران در مصاحبه های خود با ایسنا با انتقاد شدید از رویکرد مدیر تازه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان، خواستار واریز حقوق معوقه ارزش شدند. این در حالی بود که بعضی از قهرمانان پیشکسوت از وضع مالی چندان خوبی برخوردار نبوده و حتی اجاره نشین هستند.

حقوق قهرمانان و پیشکسوتان واریز می‌شود

محمد ابراهیم سیف پور، دارنده دو مدال طلای دنیا و مدال برنز المپیک که مصاحبه انتقادی او امروز (شنبه) بر روی خروجی خبرگزاری ایسنا قرار گرفت، در تماس با ایسنا که ساعتی پیش انجام شد، عنوان کرد: مسئولان صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان با بنده تماس گرفتند و اعلام کردند که حقوق چهار ماه معوقه من را ظرف امروز یا فردا واریز خواهند کرد. همچنین حقوق دیگر قهرمانان نیز پرداخت خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | صندوق | قهرمانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs