کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ساخت کارتون «ترامپ»

به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: «استفن کُلبرت» مجری تلویزیونی که اخیرا جهت اعتراض به سیاست های «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا از الفاظ غیراخلاقی استفاده کرده و

ساخت کارتون «ترامپ»

ساخت کارتون «ترامپ»

عبارات مهم : دوربین

سریال انیمیشنی راجع به «دونالد ترامپ» به وسیله یکی از منتقدان سرسخت او ساخته می شود.

به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: «استفن کُلبرت» مجری تلویزیونی که اخیرا جهت اعتراض به سیاست های «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا از الفاظ غیراخلاقی استفاده کرده و مورد بازرسی کمیته ارتباطات فدرال (FCC) قرار گرفته بود، سریالی انیمیشنی را با محوریت شخصیت «ترامپ» می سازد.

ساخت کارتون «ترامپ»

«کلبرت» که مجری برنامه «Late Show» هست، جهت ساخت این انیمیشن هفتگی با «کریس لیچ» همکاری کرده هست. فصل اول «ترامپ» کارتونی که مشمول بر ۱۰ قسمت می شود، از پاییز امسال پخش می شود.

در این انیمیشن اعضای خانواده مدیر جمهور آمریکا هم دیده می شوند.

به گزارش ایسنا، «گاردین» نوشت: «استفن کُلبرت» مجری تلویزیونی که اخیرا جهت اعتراض به سیاست های «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا از الفاظ غیراخلاقی استفاده کرده و

«ترامپ» از وقت خیز برداشتن جهت سمت ریاست جمهوری آمریکا و به خاص بعد از رسیدن به این مقام، بارها در رسانه ها سوژه طنز شده است هست. «الک بلدوین» یکی از بازیگران معروفی است که در یک مجموعه تلویزیونی با گریم «ترامپ» جلوی دوربین می رود و در نقاب طنز سیاست های او را مورد هجمه قرار می دهد.

«استفن کلبرت» چندی پیش جلوی دوربین، جوکی غیراخلاقی راجع به رابطه «دونالد ترامپ» و «ولادمیر پوتین» بیان کرد و همین مساله باعث اعتراضاتی در اینترنت شد و او مورد بازخواست کمیته ارتباطات فدرال آمریکا قرار گرفت.

با این حال «کلبرت» مجری در این زمینه گفت: «اگر این وقت را داشته باشم، باز هم همین کار را انجام می دهم. فقط شاید چند کلمه را که بیش از حد نیاز زمخت بودند، عوض کردن دهم. آن عبارت را تکرار نمی کنم، ولی فقط می خواهم بگویم زندگی کوتاه است و هر کس به دیگری علاقه اش را به هر روشی ابراز کند، از دید من یک قهرمان آمریکایی هست. فکر می کنم همه ما سر این مساله توافق داریم. امیدوارم من و مدیر جمهور هم هم عقیده باشیم. حرف دیگری نیست، فقط همین.»

ساخت کارتون «ترامپ»

واژه های کلیدی: دوربین | آمریکا | دوربین | انیمیشن | انیمیشن | آمریکایی | غیراخلاقی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs