کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دوران پرونده‌سازی آخر یافته است/ نمی‌پذیریم یک جناح منزوی باشد و اقلیتی بر اکثر

رییس‌جمهور گفت: نمی‌پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و

دوران پرونده‌سازی آخر یافته است/ نمی‌پذیریم یک جناح منزوی باشد و اقلیتی بر اکثر

روحانی : دوران پرونده سازی آخر یافته است/نمی پذیریم یک جناح منزوی باشد و اقلیتی بر اکثریت افکار مردم حکومت کند

عبارات مهم : ایران

رییس جمهور گفت: نمی پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و همبستگی را گزینش کردیم.

به گزارش ایلنا ، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم استان لرستان گفت: درود و سلام من بر همه خطه های لر نشین ایران. مردم خرم آباد در دفعات گذشته من به خدمت شما رسیدم و شما را دیدم ولی امروز شور دیگری را در شما می بینیم. شما آمده اید تا بگویید تا روحانی بار دگر خدمتگذار شما باشد.

دوران پرونده‌سازی آخر یافته است/ نمی‌پذیریم یک جناح منزوی باشد و اقلیتی بر اکثر

او با بیان اینکه افتخار من خدمت به مردم کشور عزیزمان ایران و لرستان هست، اظهار داشت: ما راهی را گزینش کرده ایم به نام اتحاد و وحدت ملت صددرصدی ایران. می خواهیم همه جناح ها و همه گروه ها، همه اصلاح طلبان، همه اصولگرایان، معتدلان، اقوام و مذاهب همگی در کنار کشور عزیزمان ایران متحد باشیم. نمی پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و همبستگی را گزینش کردیم. در آن فضای وحدت و آرامش کشور را به سمت پیشرفت و تعالی آماده کردیم. ما مسیر درست و صحیحی را گزینش کردیم.

رییس جمهور تاکید کرد: امروز روز همکاری عمومی مردم کشور عزیزمان ایران هست. حق بزرگ مردم، حق همکاری و حضور در پای صندوق آرا جهت ساختن کشور عزیزمان ایران سربلند و مشهور هست. من از شما می پرسم آرامش در کشور زیاد است یا در سال ۹۱؟ آیا بازار کالا در سال ۹۱ آرامتر بود یا امروز؟ هنگامی که قیمت اجناس ساعتی در سال ۹۱ اوج می رفت شما امروز احساس آرامش نمی کنید؟ ما امروز هم پرسشها بسیاری داریم ولی بسیاری از مجمتع های کشاورزی و دامپروری شما که سال ۹۱ تعطیل بود، امروز راه اندازی نشده است؟ آیا کشاورزی بهتری را امروز نداریم؟ ما هم به برکت آسمان و هم لطف خدا و هم به برکت باران و هم ایثارگران کشاورزان و هم به خاطر برنامه هایی که جهت آبیاری مدرن اجرا شد، امروز اوضاع مان بهتر شده است است؟

رییس‌جمهور گفت: نمی‌پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و

او ادامه داد: در طول مدت در لرستان، ۳۲۰ دِه گاز داشتند ولی در این مدت ۴ سال، ۳۲۰ روستای گازدار به ۷۲۰ دِه رسیده هست. آیا گازرسانی و آبرسانی به روستاها زیاد نشده است؟ آیا وضع روستاها بهتر نشده است؟ ولی جهت رسیدن به نقطه مطلوب مسیر زیادی داریم. هنوز روستاهای زیادی باید آبرسانی و گازرسانی شود و خط ارتباطات به آنها برسد و راه های روستایی ما آبادتر شود.

رییس جمهور تاکید کرد: ما مسیر درازی در پیش داریم تا همه مردم بتوانند از ابراز درمان و بهداشت استفاده کنند. خبر امروز این است که می خواهیم بگوییم جهت تحول و پیشرفت کشور عزیزمان ایران و حرکت و آزادی جوانان و اشتغال آنها و برطرف معضلات جدی قدم های بیشتری برداریم. پرسش عجیب و غریبی از من می پرسند که آیا همان روز ابتدا جهت افتتاح نرفتید؟ من فکر می کنم پاسخ به این سوالات جهت کودکان جامعه هم روشن هست. ما روز اول با مردم عهد بستیم و با این مردم تصمیم گرفتیم و بعد بودجه اش را فراهم کردیم و با همکاری مردم کارخانه ها و مزارع را ساختیم و امروز به افتتاح رسیدیم و می خواهیم با خرسندی افتتاح کنیم.

او خاطرنشان کرد: ما ۲ نشانه بزرگ را در ۴ سال آینده دست به دست هم باید دنبال کنیم. نخست برطرف فقر و محرومیت در کشور عزیزمان ایران هست. می گویند آیا حقوق بازنشستگان و کارمندان را زیاد کردن داده اید؟ قبلا بازار نفت ما دست عربستان بود. باید بتوانیم نفت بیشتری تولید کنیم و بفروشیم. امروز که پول نفت ما یک مقدار زیاد شده، تصمیم گرفتیم این پول را به محرومان بودیم. آنها می گویند تحریم ها باید ادامه می یافت تا کاسبان تحریم جیب هایشان پرتر می شد. ما می گوییم باید بتوانیم نفت بیشتری تولید کنیم و بفروشیم. ما می گوییم باید قدرت مالی کشور زیاد و زیاد شود و نخستین قدمی که برداشته می شود این است که زندگی محرومان اصلاح یابد.

دوران پرونده‌سازی آخر یافته است/ نمی‌پذیریم یک جناح منزوی باشد و اقلیتی بر اکثر

روحانی خاطرنشان کرد: من پرسشها این کشور را می شناسم در سال های فراوان معضلات و پیچ و خم های این کشور را دیده ام و می دانم چگونه باید در برابر آنها راه حل های عملی را پیشروی ملت قرار داد. ما در گندم خودکفا شدیم و در مسیر خودکفایی حرکت می کنیم. ما در مسیر پیشرفت و تعالی جامعه قرار گرفته ایم ما جهت کشاورزی قدم های بسیاری را برداشته ایم. قدم هایی که جهت کشاورزی و آبیاری برداشته ایم زیاد از ۸ سال دولت قبل است.

او ادامه داد: ما قدم هایی که جهت آبیاری در کشاورزی برداشته اسم زیاد از هشت سال قبل است ما گام هایی را که جهت راه روستایی و آب روستایی برداشته ایم زیاد از هشت سال قبل هست. جهت پنج هزار و ۲۰۰ دِه در این دولت آبرسانی شده است است ما به آنچه وعده داده ایم عمل کرده و به دنبال اجرای آن هستیم. البته این مسئله با تلاش، ایثار، فداکاری و همکاری شما و در سایه وحدت و همکاری و همراهی اصلاح طلبان، اعتدالیون و اصولگرایان معتدل بوده است.

رییس‌جمهور گفت: نمی‌پذیریم یک جناحی منزوی باشد و اقلیتی بخواهد بر اکثریت افکار مردم حکومت کند، ما ۴ سال قبل راه آرامش، ایستادگی در برابر اختلافات، وحدت، اتحاد و

رئیس دولت یازدهم با بیان اینکه ما جمع شده است ایم تا راه پیشرفت را در کشور ادامه بدهیم، اظهار داشت: ما جمع شده است ایم تا بگوییم که اعتدال قطع نمی شود ما آمده ایم بگوییم که منتقدان هم می توانند حرف بزنند و همانطور که در شعار انتخاباتی ام گفتم نخستین کلام آزادی هست، دوم امنیت و سوم پیشرفت.

روحانی با بیان اینکه مردم بدانید روز جمعه، روز پیروزی ملت کشور عزیزمان ایران هست، تصریح کرد: ما جهت چهار سال تصمیم می گیریم، مردم عزیز باید همه جهت کشور عزیزمان ایران بیایید اگر همه پای صندوق های رای بیایید آن وقت می توان راه را ادامه داد. ما باید کشور را جهت پیشرفت شایسته نسل آینده آماده کنیم.

دوران پرونده‌سازی آخر یافته است/ نمی‌پذیریم یک جناح منزوی باشد و اقلیتی بر اکثر

او با یادآوری شعتر بعضی نامزدهای ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مردم عده ای می خواهند با دادن پول چند صباحی شما را بفریبند و سپس اجناس را گران کنند. ما این را نمی خواهیم، جوانان ما به شغل پایدار و درآمد مکفی نیاز دارند. کشور ما نیازمند راه آندازی بنگاه های تولیدی است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: لرستان باید مرکز کشاورزی، صنعت و معادن کشور عزیزمان ایران باشد. در دولت دوازدهم، همه معادن این استان باید شکوفا و از خام فروشی باید جلوگیری شود.

روحانی با مهم دانستن توسعه روستایی ابراز داشت: در کنار کشاورزی و دامپروری روستاهای ما می توانند با جذب گردشگر متحول شوند. ما راه را جهت گزارش توسعه گردشگری آماده خواهیم کرد.

روحانی با بیان اینکه بعضی از افراد می گویند اگر دولت یازدهم ادامه یابد یارانه ها قطع می شود ولی آنها دروغ می گویند، عنوان کرد: ما پرداخت یارانه ها را ادامه می دهیم ولی دادن یارانه کافی نیست. ما با توسعه سمنهای کالاهای غذایی، توسعه کشاورزی، زیاد کردن حقوق بازنشستگان و کارمندان و… به موفقیت می رسیم.

او اضافه کرد: من با شما مردم عهد می بندم که دولت یازدهم به شما آزادی بیشتری داد و در دولت دوازدهم دست به دست هم در برابر انحصارگرایان و اقتدارگرایان می ایستیم. ما با همه نهادهای انقلابی دوست و برادر هستیم ولی ما قیم نمی خواهیم.

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینکه ما به شما مردم افتخار می کنیم و به سپاهیان و ارتشیان خود افتخار می کنیم، یادآورشد: ما می گوییم هرکس باید کار خود را انجام بدهد. ما دست نظامیان را می بوسیم ولی نظامیان باید کار نظامی خود را ادامه دهند. به کار خود بازگردید که کار خویش نیکوست.

روحانی با بیان اینکه مردم لرستان روز جمعه ما کشور عزیزمان ایران جدیدی را خواهیم ساخت، تاکید کرد: ما روز جمعه می گوییم که دوران پرونده سازی آخر یافته است و با رایی که می دهیم با صدای بلند می گوییم تخریب و نابودی اخلاق آخر یافته هست. ما پای صندوق های آرا می رویم و با آرامش، امنیت، وحدت و پیشرفت زیاد کشور عزیزمان ایران را خواهیم ساخت.

او خطاب به مردم بیان کرد: من در استان های دیگر درخواستی را از مردم تقاضا کردم و مجدداً آن را از شما می خواهم که روز جمعه تنها به صندوق های آرا نروید بلکه ۱۱+۱ به پای صندوق های رای بروید.

در آخر روحانی از مردم تقاضا کرد که سخنان او را با شعار تکرار کنند و سپس گفت: اختلافات هرگز، تبعیض هرگز، فقر هرگز، بیکاری هرگز، اعتیاد هرگز، خاص ذلت هرگز، فساد هرگز، زمین های نجومی هرگز و سوءاستفاده از مقدسات هرگز.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما باید همه دست به دست هم بدهیم اظهار داشت: بر اعتدال سلام، بر تدبیر سلام، بر امید سلام، بر اسلام و رحمت و رحمانی سلام، بر اشتغال سلام، بر آزادی سلام، بر امنیت سلام، بر پیشرفت سلام، بر آبادانی لرستان سلام و به مردم لرستان سلام.

واژه های کلیدی: ایران | لرستان | کشاورزی | کشاورزی | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs