کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بیانات بقایی خلاف واقع است/ دستگاه قضایی نسبت به این مباحث بی تفاوت نخواهد بود ، دادگستری

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بیانات حمید بقایی معاون مدیر جمهور سابق خلاف واقع هست، این قبیل از بیانات علاوه بر داشتن وصف مجرمانه موجبا

بیانات بقایی خلاف واقع است/ دستگاه قضایی نسبت به این مباحث بی تفاوت نخواهد بود ، دادگستری

دادگستری: بیانات بقایی خلاف واقع است/ دستگاه قضایی نسبت به این مباحث بی تفاوت نخواهد بود

عبارات مهم : ایران

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بیانات حمید بقایی معاون مدیر جمهور سابق خلاف واقع هست، این قبیل از بیانات علاوه بر داشتن وصف مجرمانه موجبات تشویش اذهان عمومی و به نوعی تضعیف ارکان حاکمیتی نظام هست.

غلامحسین اسماعیلی در گفت وگو با میزان در پاسخ به این پرسش که اتهامات تازه بقایی در افترا به قوه قضاییه و تشویش اذهان عمومی توانایی تعقیب دارد یا خیر؟ اظهارکرد: حمید بقایی معاون مدیر جمهور سابق درمصاحبه خود ادعا هایی کرده است و این ادعا ها خلاف واقع و از مصادیق نشر اکاذیب و اهانت به دستگاه قضایی است.

بیانات بقایی خلاف واقع است/ دستگاه قضایی نسبت به این مباحث بی تفاوت نخواهد بود ، دادگستری

این مقام قضایی در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران درادامه افزود: قطعا این قبیل از بیانات خلاف واقع علاوه بر داشتن وصف مجرمانه موجبات تشویش اذهان عمومی و به نوعی تضعیف ارکان حاکمیتی نظام است.

اسماعیلی تصریح کرد: افرادی که به واسطه اعمال مجرمانه خود دستگاه قضایی آنان را تحت تعقیب قرار می دهد بعضا مبادرت به بیان این قبیل ادعا های غیر واقعی می کنند که در برابر تمامی اعمال و واکنش‌ها و سخنان خود بایستی هم در نزد مراجع قضایی و هم افکار عمومی پاسخگو باشند.

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بیانات حمید بقایی معاون مدیر جمهور سابق خلاف واقع هست، این قبیل از بیانات علاوه بر داشتن وصف مجرمانه موجبا

رئیس کل دادگستری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به دیدار سفرای خارجی مقیم کشور عزیزمان ایران از زندان اوین بیان کرد: جمعی از این سفرا در آخر دیدار مصاحبه هایی انجام دادند و اوضاع مناسب زندان اوین، برخورد مناسب و غذا و امکانات مختلفی که در حوزه های متفاوت جهت زندانیان درنظر گرفته شده است است را تایید کردند.

وی با اشاره مجدد به پروژه حمله به دستگاه قضا خاطرنشان ساخت: این افراد که به نوعی ادعا هایی هم در زمینه خدمتگزاری به نظام و جامعه دارند اظهاراتشان خلاف واقع است که این امر موجبات تشویش اذهان عمومی می شود؛ دستگاه قضایی نمی تواند نسبت به این مباحث بی تفاوت باشد قطعا از ناحیه دادسرا کارها مورد نیاز انجام خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | دستگاه | دادگستری | حمید بقایی | قوه قضاییه | مراجع قضایی | رئیس کل دادگستری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs