کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند / حبیبی

دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به نامه حسن روحانی به مدیر مجلس در پی پرسش نمایندگان از مدیر جمهور گفت: من نصیحتی به آقای روحانی داشتم که کار زشتی که آقای احمدی نژاد

روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند / حبیبی

حبیبی: روحانی بگم بگم های احمدی نژاد را تکرار نکند

عبارات مهم : مسابقه

دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به نامه حسن روحانی به مدیر مجلس در پی پرسش نمایندگان از مدیر جمهور گفت: من نصیحتی به آقای روحانی داشتم که کار زشتی که آقای احمدی نژاد کردند را نکنند؛ تکرار بگم بگم ها جهت مردم کار درستی نیست.

به گزارش ایسنا، محمد نبی حبیبی در نشست خبری حزب موتلفه با اشاره به اهداف حزب موتلفه اسلامی اظهارکرد: در حزب موتلفه انگیزه عمیقی جهت تحقق و توسعه تحزب وجود دارد، چون اعتقاد هستیم یکی از ابزارهای تحقق آرزوی بزرگ های نظام هست. در شرایط فعلی تحزب در جامعه ما نهادینه نشده است.

روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند / حبیبی

وی تصریح کرد: ما اعتقاد هستیم مسابقه های فعلی انتخاباتی بویژه در ریاست جمهوری و قوه مقننه مسابقه بین اشخاص و الفاظ است درحالی که این مسابقه باید عوض کردن ماهیت بدهد. ما عوض کردن مطلوب را در مسابقه برنامه ها و مدیرانی که می خواهند برنامه هایی را اجرا کنند، می دانیم و معتقدیم این کار کار حزب است.

حبیبی افزود: الفاظ و اشخاص می آیند باهم مسابقه می کنند ، هیچ ضمانتی هم نیست که اگر به وعده هایشان عمل نکردند پاسخ گو باشند.

دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به نامه حسن روحانی به مدیر مجلس در پی پرسش نمایندگان از مدیر جمهور گفت: من نصیحتی به آقای روحانی داشتم که کار زشتی که آقای احمدی نژاد

وی گفت: حزب موتلفه اعتقاد است از کیان دولت در هر صورت باید حمایت کرد. مدیر جمهوری که با رای اکثریت گزینش شده است و با تنفیذ رهبری سر کار آمده باید مورد حمایت همه احزاب و اشخاص قرار بگیرد، حتی اگر از گروه رقیب باشد. چوپ لای چرخ دولت گذاشتن را کار سخیفی می دانیم، ولی به معنای چشم پوشی از اشتباه ها و سوء مدیریت ها نیست.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ما به صراحت می گوییم تیم اقتصادی دولت را ناموفق می دانیم. مقداری از نابسامانی های فعلی به نظام اقتصادی و مقدار زیادی از آن به مجریان اقتصادی باز می گردد. معتقدیم باید به مدیر جمهور کمک کرد تا عوض کردن در تیم اقتصادی ایجاد کند،چراکه در مملکت قحط الرجال نیست.

وی گفت: ترامپ اخیرا اعلام کرده حاضر به مذاکره بدون شرط با کشور عزیزمان ایران است همین ایشان چند هفته پیش گفته بود، آنقدر باید به کشور عزیزمان ایران فشار بیاوریم تا پای مذاکره بیاید. پرسش ایجاد می شود که موضوعاتی که می خواهید بدون شرط قبلی در مورد آن مذاکره کنید چیست؟ من مطمئن هستم می خواهند اقتدار منطقه ای و دفاعی ما و خیلی از اجازه هایی که ما به عنوان عضو معاهدات بین المللی داریم و به آن پاییندیم را نقض کنند. کجای مقررات جهانی گفته ما حق دستیابی به دانش هسته ای علمی و صلح آمیز نداریم؟

روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند / حبیبی

حبیبی سپس افزود: من اعتقاد هستم آقای ترامپ دروغ می گوید. ایشان یک تنه اعلام کردند از برجام خارج می شود. همه برجام به نفع ما نیست. من اعتقاد نیستم برد-برد بود. به قول آقای مدیر جمهور هم گل خوردیم و هم گل زدیم. ترامپ جهت اثبات راست گوییش اعلام کند عضو برجام هستند. ما فکر نمی کنیم با مشی همیشگی ارزش مذاکره فایده ای جهت کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

وی در ارتباط با رابطه حزب موتلفه اسلامی و جمنا گفت: من عضو شورای مرکزی جمنا هستم و در جلساتش شرکت کرده و می کنم، ضمن اینکه واجد نقاط مثبت و ضعفی هست، ولی ظرفیت خوبی دارد. در استان ها فعالیت می کنند که تشکیلات منظمی در شهرستان ها هم داشته باشند. ما از ابتدا گفتیم از پیش آمدن این ظرفیت تازه استقبال می کنیم و در حد توان جهت کمک به آن ، پیش می رویم. اینکه در آینده به کجا می رسد ؛ می دانم که قصد آن گسترش و جمع و جور نگه داشتن نیروهای انقلاب است ؛ ما نسبت به جمنا بی تفاوت نبودیم.

دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به نامه حسن روحانی به مدیر مجلس در پی پرسش نمایندگان از مدیر جمهور گفت: من نصیحتی به آقای روحانی داشتم که کار زشتی که آقای احمدی نژاد

حبیبی خاطرنشان کرد:وقتی آقای روحانی در دور اول ریاست جمهوری پیروز شدند، جلسه ای فورا گذاشتیم و اعلام کردیم نامزد ما نبودید، ولی الان هر کمکی جهت پیشبرد اهداف نظام خواستید ،آماده همکاری هستیم. نماینده مشخص کردیم ولی طی این پنج سال به نامه های ما و نماینده ما پاسخی داده نشده هست. خدشه دار کردن دولت کار نادرستی است اگر کسی یک مورد سراغ دارد که موتلفه رقیبش را تخریب کرده بگوید . ولی از آن سو هم باید یک قدمی برداشته شود.

وی گفت. ما اعتقاد به کنار رفتن مدیر جمهور نیستیم، با این شرط که ایشان بپذیرند تیم اقتصادیشان شکست خورده هست. ما متقاضی اینکه حتما ایشان از موتلفه کسانی را گزینش کنند نیستیم، امتحان کردیم و دیدیم ایشان حتی مایل به پاسخ گویی به نامه های ما هم نیستند. ما اعتقاد هستیم دیگران باید به ایشان کمک کنند یک تیم توانمند اقتصادی بر سر کار بیاید.

روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند / حبیبی

حبیبی اظهار عقیده کرد: نظر موتلفه اسلامی این است که تیم اقتصادی دولت شکست خورده هست؛ باید مدیر جمهور را کمک کنیم تا کسانی را گزینش کنند که موفق شوند؛ طبیعتا جهت عوض کردن اسم وزرا را نمی بریم.

وی در تصویر العمل به عذرخواهی مدیر دولت اصلاحات از مردم گفت: غلبه زیاد تصدی پست ها در دوره آقای روحانی با اصلاح طلبان بوده هست. خبرنگاران جست و جو کنند ببینند درصد اصلاح طلبان جهت تصدی مدیریت استان چه قدر است؟

وی ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد پست ها دست اصلاح طلبان هست. ما در این قسمت هم معترض آقای روحانی نیستیم، تشخیص دادند از این طیف استفاده کنند؛ اصلاح طلبان دچار یک پارادوکس هستند، هم می خواهند پاسخ گو نباشند و هم پست ها را داشته باشند. از این رو به نظر من آقای خاتمی به جریان اصلاح طلبی خدمت کرده هست، اصلاح طلبان نمک نشناسی نکنند.

حبیبی با اشاره به نامه حسن روحانی به مدیر مجلس در پی پرسش نمایندگان از مدیر جمهور گفت: من نصیحتی به آقای روحانی داشتم که کار زشتی که آقای احمدی نژاد کردند را نکنند ؛ تکرار بگم بگم ها جهت مردم کار درستی نیست.

واژه های کلیدی: مسابقه | اقتصادی | اصلاح طلب | حسن روحانی | اصلاح طلبان | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs