کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی آمریکا زندانیان ایرانی در این کشور را فوراً آزاد کند / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی کشور عزیزمان ایران سابقه‌ای طولانی و تجرب

آمریکا زندانیان ایرانی در این کشور را فوراً آزاد کند / قاسمی

قاسمی: آمریکا زندانیان ایرانی در این کشور را فوراً آزاد کند

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله جویانه و خوی سلطه طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی کشور عزیزمان ایران سابقه ای طولانی و تجربه ای غنی در عدم پذیرش زورگویی و مقابله با چنین رفتارهای خصمانه دارد.

به گزارش ایسنا، بهرام قاسمی در تصویر العمل به بیانیه روز گذشته کاخ سفید گفت: بیانات کاخ سفید چون هر لحظه مصداق دخالت در امور داخلی کشور عزیزمان ایران و امری غیرقابل قبول و مردود است.

آمریکا زندانیان ایرانی در این کشور را فوراً آزاد کند / قاسمی

این دیپلمات کشورمان اظهار کرد: دستگاه قضایی، دادگاه و قاضی در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همچون دیگر نظام های دموکراتیک کاملا مستقل بوده و براساس قوانین و مقررات داخلی کشور و در چارچوب اصل تفکیک قوا مسئولیت بررسی دقیق قضایی مبتنی بر آیین دادرسی عادلانه هرگونه اقدام و واکنش‌ها خلاف امنیت ملی کشور را برعهده دارد و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با این گونه رفتارها و کارها برخورد می کند و صدور بیانیه های مداخله جویانه و تهدیدآمیز از سوی مقامات و نهادهای آمریکایی هیچ تاثیری در عزم و اراده سیستم قضایی کشور جهت محاکمه و مجازات مرتکبین و ناقضین قوانین کشور و امنیت ملی کشور عزیزمان ایران نخواهد داشت.

قاسمی همچنین افزود: براساس اعلام مقامات قضایی کشور، افرادی که در بیانیه کاخ سفید به نام آنها اشاره شده است هست، براساس قوانین جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران دارای اتهاماتی هستند که طبق قانون به آنها پیگیری می شود. همچنین همانگونه که بارها به مقامات آمریکایی اعلام شده است است فردی به نام رابرت لوینسون سال ها پیش به کشور عزیزمان ایران سفری داشته است که بعد از ترک خاک کشور عزیزمان ایران هیچ گونه اطلاع جدیدی از آینده وی در اختیار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران وجود ندارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تهدیدات آمریکا ناشی از ماهیت مداخله‌جویانه و خوی سلطه‌طلبی دولت آن کشور است و ملت انقلابی کشور عزیزمان ایران سابقه‌ای طولانی و تجرب

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به رویه نادرست و خلاف موازین و قوانین بین المللی دولت ایالات متحده آمریکا در ترساندن سایر کشورها و دخالت در امور داخلی آنها، گفت: اینگونه تهدیدات، ناشی از ماهیت مداخله جویانه و خوی سلطه طلبی دولت آمریکا است و ملت انقلابی کشور عزیزمان ایران سابقه ای طولانی و تجربه ای غنی در عدم پذیرش زورگویی و مقابله با چنین رفتارهای خصمانه دارد. جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همان گونه که بارها به اثبات رسانده است تحت هیچ شرایطی هیچ گونه تحمیل و زورگویی را نمی پذیرد و دولتمردان آمریکا باید با زبان تکریم و احترام با ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران سخن بگویند.

‎سخنگوی وزرات خارجه کشورمان با یادآوری بدعهدی ها، نقض قول ها و بیانات خلاف عرف و خارج از قواعد پذیرفته شده است بین المللی دولت آمریکا، به مقامات آمریکایی یادآور شد نسبت به آزادی فوری زندانیان ایرانی در آمریکا که در سال های اخیر و به دلایل واهی و بی اساس و علی رغم هر گونه موازین اخلاقی و انسانی در زندان های آن کشور در شرایط نامطلوب و مشکل به سر می برند اقدام و از تعقیب قضایی شماری از شهروندان ایرانی در سایر کشورها که حتی یکی از آنان به علت درخواست بی علت استرداد آمریکا فوت کرده هست، دست بردارند.

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | قوانین | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | دولت آمریکا | دستگاه قضایی | مقامات آمریکا | قوانین بین المللی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs