کوچک فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی

کوچک: فرهنگ نمایشگاه کتابخوانی کتابخوانی نمایشگاه کتاب هفته معلم مرکز مازندران کودک و نوجوان

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تلاش‌ها جهت بیرون کشیدن سانچی ادامه دارد

چند ماه بعد از اتفاق تلخ برخورد کشتی نفتکش ایرانی با کشتی کریستال چین هنوز بقایای کشتی سانچی در آب‌های چین واقع شده است است و شرایط جهت بیرون کشیدن آن از آب فرا

تلاش‌ها جهت بیرون کشیدن سانچی ادامه دارد

تلاش ها جهت بیرون کشیدن سانچی ادامه دارد

عبارات مهم : ایرانی

چند ماه بعد از اتفاق تلخ برخورد کشتی نفتکش ایرانی با کشتی کریستال چین هنوز بقایای کشتی سانچی در آب های چین واقع شده است است و شرایط جهت بیرون کشیدن آن از آب فراهم نشده است.

به گزارش ایسنا، در زمستان سال گذشته در اثر برخورد این دو کشتی و با توجه به اینکه بار کشتی ایرانی از کالاهای بسیار خطرناک تشکیل شده است بود، سانچی با انفجارهای پی در پی مواجه شد تا جایی که امکان خاموش کردن آن بعد از چند روز تلاش فراهم نشد.

در طول این روزها تنها یک گروه چهارنفره چینی موفق شدند جهت دقایقی کوتاه وارد سانچی شده است و جعبه سیاه این کشتی را به خارج از آن انتقال یافته کنند. بعد از آن با اوج رفتن دمای کشتی و به دنبال انفجارهای پی درپی عملا امکان خاموش کردن آتش به وجود نیامد تا این کشتی ایرانی بعد از چند روز سوختن غرق شود.

تلاش‌ها جهت بیرون کشیدن سانچی ادامه دارد

پس از این اتفاق کارهای فنی و کارشناسی شرکت بنادر جهت مشخص شدن علت این اتفاق شروع شد که آخر با ارائه یک گزارش نهایی عوض کردن مسیر کشتی چینی علت این اتفاق اعلام شد تا بعد از آن کارهای باقی مانده در این رابطه ادامه پیدا کند که یکی از آنها مربوط به بیرون کشیدن لاشه کشتی کشور عزیزمان ایران از اعماق دریاست.

نادر پسنده- مدیرکل امور دریایی شرکت بنادر- در گفت و گو با ایسنا در این رابطه توضیح داد: بعد از این اتفاق شرکت بنادر به عنوان نماد حاکمیتی دریایی کشور عزیزمان ایران کارهای فنی و مسئولیت های خود را پیگیری کرد که یکی از آنها مربوط به تعیین وظیفه بقایای کشتی سانچی است.

چند ماه بعد از اتفاق تلخ برخورد کشتی نفتکش ایرانی با کشتی کریستال چین هنوز بقایای کشتی سانچی در آب‌های چین واقع شده است است و شرایط جهت بیرون کشیدن آن از آب فرا

به گفته وی هر چند این اتفاق تلخ جهت هر لحظه در ذهن جامعه کشور عزیزمان ایران باقی مانده و نمی توان از آن عبور کرد، ولی در حال حاضر کارهای فنی و اجرایی نیز در دستور کار واقع شده است است تا شرایط به طور دقیق تعیین وظیفه شود.

به گفته مدیرکل امور دریایی شرکت بنادر، در حال حاضر مسئولان ایرانی شرایط متفاوت جهت بیرون کشیدن کشتی سانچی از آب را بررسی می کنند که البته با توجه به ابعاد بین المللی این عنوان باید تمام این کارها با انجام هماهنگی های مورد نیاز میان کشورهای حاضر در اتفاق صورت گیرد.

پسنده با بیان اینکه شرکت بنادر تا مرحله آخر کار پیگیری ها راجع به اتفاق سانچی را ادامه می دهد، تاکید کرد: مانند هر اتفاق دیگری این اتفاق نیز دو طرف حاضر در ماجرا داشت که در ابتدا باید گزارش اتفاق نهایی می شد و سپس شرایط بیمه و خسارت ها در دستور کار قرار می گرفت. در کنار آن عنوان آینده سانچی و بیرون آوردن بقایای آن از آب نیز طبق روال عادی خود پیگیری می شود و امیدواریم در آینده اخبار دقیقی در این رابطه به مردم ارائه کنیم.

تلاش‌ها جهت بیرون کشیدن سانچی ادامه دارد

واژه های کلیدی: ایرانی | دریایی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs